Energy Adventure se představí na Agritechnice (SRN)

Energy Adventure se ve své premiéře zúčastní od 12. 11. do 18. 11. veletrhu světového významu Agritechnica. Na výstavišti v Hannoveru v hale 27 na ploše E26 představíme svou vlajkovou loď, elektrickou tříkolku ADVENTO MAXI. Všichni jste k nám na stánek srdečně zváni.

„Důvodem, proč jsme se rozhodli zúčastnit této významné události celoevropského dosahu, je podpořit vnímání značky v západní Evropě a nalézt případné zájemce o spolupráci v oblasti prodeje a servisu strojů. Expanzi na zahraniční trhy jsme úspěšně zahájili v roce 2021, od té doby se nám podařilo proniknout do 9 zemí včetně SRN a export představuje až 40 % roční produkce. Našim dlouhodobým cílem je posilovat pozice v zahraničí a německý trh je v rámci naší produktové nabídky strojů příležitostí,“ říká Jan Berka, jednatel Energy Adventure s.r.o.

Na výstavišti se v hale 27 na ploše E26 se mohou návštěvníci osobně seznámit s ADVENTO MAXI, které je spolehlivou, univerzální elektrickou pracovní tříkolku nenáročnou na údržbu. K vidění budou hned dva modely tohoto oblíbeného stroje.

Všichni jste na stánek Energy Adventure srdečně zváni.

sirkova pozvanka Agritechnika cz

×

Splátková kalkulačka ESSOX