Výstava Agro Lipsko 21.-24.4.2022

Představujeme nový model Advento Maxi

Společnost Energy Adventure dnes představuje na německém veletrhu Agra Lipsko modernizovanou verzi oblíbené elektrické pracovní tříkolky Advento Maxi. Prototyp disponuje odnímatelnými vyvýšenými bočnicemi a mechanickým zvedákem korby.

„Našim cílem je představovat zákazníkům inovace a modernizace, které jim ulehčí jejich práci. S novou verzí Adventa Maxi naloží uživatelé na svůj stroj více nákladu a pohodlně, bez námahy a jednoduše jej dokážou složit,“ říká Jan Berka, jednatel společnosti Energy Adventure s.r.o.

Sériová výroba chystaného stroje se plánuje spustit v letošním roce s ohledem na poptávky ze strany zákazníků. Zařazením do prodeje zároveň dochází k rozšíření produktové nabídky oblíbených strojů Advento Maxi.

Představení prvního prototypu stroje probíhá na veletrhu Agra Lipsko, který potrvá do neděle 24. dubna v německé spolkové zemi Sasko. Stroje Energy Adventure jsou k vidění na stánku A91.

„Účast na německém veletrhu je pro nás první letošní zahraniční prezentací a jsme rádi, že po hubených výstavních letech negativně ovlivněných pandemií můžeme široké veřejnosti opět představit naše stroje. Nachystali jsme se důkladně a společně s novým prototypem Advento Maxi je k vidění i speciální verze stroje Camo v maskovacích barvách,“ láká na stánek Berka.

Verze Advento Maxi Camo poutá pozornost svým vybavením. Elektrická pracovní tříkolka je potažená speciální maskovací fólií Camo a disponuje dvojitou baterii prodlužující výkon stroje, sklopným sedadlem a off-road pneumatikami vhodnými do každého terénu.

Energy Adventure se akce účastní ve spolupráci s německými společnostmi LKH Hormersdorf a LMT Trede.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení