Hurá na prázdniny s e-motorkami Push

S blížícím se koncem školního roku máme pro Vás skvělý tip, kam se svými dětmi zajít a oslavit nejen konec školy, ale také příchod prázdnin a letních radovánek. Zveme Vás v sobotu 22. 6. do Butky parku v Praze na Barevnou párty, kde se ti nejmenší budou moci projet na dětských e-motorkách Push.

Stejně jako v loňském roce, i letos vyráží náš mobilní stánek s dětskými e-motorkami Push na různé dětské akce. O nadcházející sobotě budeme součástí Barevné párty, kam přivezeme několik modelů Push určených k projížďkám pro nejmenší. Srdečně zveme děti i jejich rodiče, na náš stánek a těšíme se na Vás,“ říká Jan Berka, jednatel Energy Advetnure s.r.o.

V sobotu 22. 6. se na Vás těšíme od 9:00 v areálu Butky parku, který je součástí Galerie Butovice. Vstup na akci je zdarma. Pro návštěvníky je připraven bohatý program plný hudby, uměleckých vystoupení, ale hlavně také dráha s možností se projet na dětských e-motorkách Push. Dovolte Vašim dětem nevšední zážitek. A pokud jednorázová projížďka pro Vás a Vaše ratolesti bude málo, můžete si vybrané modely Push Mini 12 a Push Maxi 16 pořídit se slevou 10 %.

E-motorky Push jsou volnočasovými stroji pro nejmenší. S dojezdem až 15 km na jedno nabití umožňují, aby se děti i rodiny zapojily do společných aktivit, jakou jsou procházky, projížďky v parcích, městech i v přírodě. Navíc délku a dobu dojezdu lze prodloužit náhradní baterií, která se snadno vymění v rámu stroje. V nabídce jsou celkem 4 modely, lišící se rozměry a výkonem. Stroje jsou bezpečné a přizpůsobené ergonomicky dětem.

Více o nabídce strojů Push zde: https://www.energyadventure.eu/e-motorka-push/

×

Splátková kalkulačka ESSOX