Elektrické pracovní stroje od Energy Adventure k vidění na výstavě Naše pole

Český výrobce a prodejce elektrických užitkových strojů Energy Adventure zve příznivce nejenom elektromobility na výstavu Naše pole, kde představí na stánku hned dva modely pracovní elektrické tříkolky Advento Maxi společně s elektrickým kolečkem Busy Bee.

„Uplatnění našich pracovních strojů je široké a zasahuje i do zemědělské a farmářské komunity. I proto jsme se rozhodli zúčastnit letošního ročníku Naše pole. Do Zbýšova u Čáslavi přivezeme dva modely elektrických tříkolek Advento Maxi, přičemž stroje prošli úpravami a poprvé bude představena možnost kombinace příslušenství v podobě dvojitého setu baterie s hydraulickým zvedákem korby. K vidění bude také elektrické kolečko Busy Bee“ říká Jan Berka, jednatel Energy Adventure s.r.o.

Tříkolky Advento Maxi vynikají svým širokým uplatněním od zahrad, farem, vinic a sadů, až po parky a lesy, průmyslové haly a objekty, ale také komunální služby. Ani kolečko Busy Bee nezaostává a můžeme se s ním setkat v zahradnictví, u hobby zahrádkářů, zoologických zahradách, stájích, ale také parcích, či v komunálních službách.

„Uplatnění našich strojů je opravdu široké. Výhodou je dále téměř nulový servis, nízké provozní náklady a snadné ovládání všech strojů, které zvládne opravdu každý,“ doplňuje Jan Berka.

Advento Maxi je spolehlivou elektrickou pracovní tříkolkou nenáročnou na údržbu. Nosnost stroje je až 400 kg a na jedno nabití ujede až 50 km. Stroj dosahuje maximální rychlosti 24 km/h. Výkon motoru je 850 W a energii mu dodává 48 V bezúdržbová baterie složená ze čtyř článků (každý o výkonu 12 V). Stroj je vybaven redukcí rychlostí, tzv. gearem. Tříkolky jsou navíc dodávány s tzv. COC listem pro EU a majitelé, tak při registraci vozidla mohou svůj stroj osadit i registračními značkami a využívat jej i v běžném provozu.

Na výstavě se stroje představí ve dvou základních barvách, a to zelené a černé. Modely budou osazeny dalším příslušenstvím jako je hydraulické sklápění korby, dvojitý set baterie pro delší výkon, sedadlem pro spolujezdce, gumovou podlážkou apod.

Elektrické kolečko Busy Bee šetří svým majitelům sílu a energii, tak jak s ním hravě převezou těžká břemena a jiný náklad. V praxi je využíváno např. i k přepravě nově narozených zvířat. Výkon elektro motoru je 350 W a energii mu dodává 24 V bezúdržbová baterie. Tichý chod a nízká míra vibrací zvyšuje pracovní komfort a má pozitivní dopad i na širší okolí. Stroj je vybaven dvěma rychlostními stupni a přepínačem směru jízdy, baterie je bezpečně umístěna do prostoru pod korbu. Sklápění 160 l korby je řešeno manuálně. Díky terénním pneumatikám a kotoučovým brzdám si Busy Bee hravě poradí s terénem i kopci.

Všichni jste na stánek Energy Adventure srdečně zváni!

   

×

Splátková kalkulačka ESSOX